Kierunki kształcenia

Blacharz samochodowy

Blacharz samochodowy w trakcie realizowania zadań zawodowych musi dobrze orientować się w dokumentacji i instrukcjach obsługi różnych marek samochodów i na ich podstawie dokonuje on wyboru odpowiednich materiałów, których później

Sprawdź

Mechanik – monter maszyn i urządzeń

Mechanik-monter maszyn i urządzeń wykonuje przeglądy, konserwacje, naprawy różnego rodzaju maszyn i urządzeń z wykorzystaniem uniwersalnych narzędzi i przyrządów ślusarskich, monterskich oraz specjalistycznych.

Sprawdź

Elektronik

Szkolimy uczniów (zajęcia praktyczne na szkolnych warsztatach) jak i pracowników młodocianych (nauka zawodu u pracodawców). Jeżeli chcesz zdobyć atrakcyjny zawód, podejmij naukę w zawodzie elektronik.

Sprawdź

Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu. Możesz u nas szybko uzyskać: przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne w sklepie jako pracownik młodociany firmy, z którą zawrzesz umowę.

Sprawdź

Mechanik pojazdów samochodowych

Ponadto znają zasady pracy w warsztacie samochodowym, nieobca im jest żadna technologia branży samochodowej. Szkolimy uczniów (zajęcia praktyczne na szkolnych warsztatach) jak i pracowników młodocianych (nauka zawodu u pracodawców).

Sprawdź

Cukiernik

Jeżeli chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje pod okiem wykwalifikowanej kadry oraz łączyć wiedzę z praktyką uczestnicząc w targach branżowych, wizytach w zakładach pracy lub biorąc udział w konkursach i projektach zapraszamy do naszej placówki.

Sprawdź

Piekarz

Chrupiące bułeczki, pyszne rogaliki, tradycyjne chleby na zakwasie i inne gatunki pieczywa – tego wszystkiego nauczysz się wybierając zawód piekarza w ZSTiO!

Sprawdź

Klasa wielozawodowa

Podjęcie nauki w klasie wielozawodowej, czyli takiej, w której uczą się uczniowie uczą się wielu zawodów umożliwia elastyczne dostosowywanie kształcenia do potrzeb pracodawców na współczesnym, transgranicznym rynku pracy.

Sprawdź